• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #7

Сите (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   Стап

   Gaining Experience
   • Мислења
    357
   • Реакции
    121
   • Поени од трофеи
    275
  2. Ми се допаѓа

   Potop

   Gaining Experience 38
   • Мислења
    223
   • Реакции
    243
   • Поени од трофеи
    180
  3. Ми се допаѓа

   Gaston

   Unstoppable
   • Мислења
    1,630
   • Реакции
    2,863
   • Поени од трофеи
    1,612
  4. Ми се допаѓа

   alex-st

   Gaining Experience
   • Мислења
    147
   • Реакции
    72
   • Поени од трофеи
    110
  5. Ми се допаѓа

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,243
   • Реакции
    16,524
   • Поени од трофеи
    2,317
  6. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    4,161
   • Реакции
    12,725
   • Поени од трофеи
    1,707
  7. Ми се допаѓа

   omegaRED

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,396
   • Реакции
    3,016
   • Поени од трофеи
    1,707
  8. Ми се допаѓа

   voah

   Баниран/a
   • Мислења
    626
   • Реакции
    499
   • Поени од трофеи
    255
 • Вчитување…
На врв Дно