• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   DejV'

   Intern 31
   • Мислења
    4
   • Реакции
    0
   • Поени од трофеи
    15
  2. Ми се допаѓа

   moongose

   Unstoppable
   • Мислења
    2,927
   • Реакции
    3,294
   • Поени од трофеи
    1,692
  3. Ми се допаѓа

   ivan88

   Gaining Experience
   • Мислења
    367
   • Реакции
    383
   • Поени од трофеи
    205
  4. Ми се допаѓа

   voah

   Баниран/a
   • Мислења
    626
   • Реакции
    499
   • Поени од трофеи
    255
 • Вчитување…
На врв Дно