1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2353

Тема:
Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија
 1. 23 Јануари 2016

  SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,598
  Допаѓања:
  5,164
  Поени од трофеи:
  1,852
 2. 23 Јануари 2016

  the_maker

  Unbeatable , Машко, од UNIVERSE
  Мислења:
  3,867
  Допаѓања:
  5,942
  Поени од трофеи:
  1,652
 3. 23 Јануари 2016

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  276
  Поени од трофеи:
  205
 4. 23 Јануари 2016

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,039
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  355