1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2351

Тема:
Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија
 1. 24 Јануари 2016

  ifobt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  126
  Поени од трофеи:
  90
 2. 24 Јануари 2016

  OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,179
  Поени од трофеи:
  265
 3. 23 Јануари 2016

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  226
  Поени од трофеи:
  180
 4. 23 Јануари 2016

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,284
  Допаѓања:
  2,649
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 23 Јануари 2016

  SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,598
  Допаѓања:
  5,164
  Поени од трофеи:
  1,852
 6. 23 Јануари 2016

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,092
  Допаѓања:
  26,787
  Поени од трофеи:
  2,342
 7. 23 Јануари 2016

  dimsa

  Gaining Experience
  Мислења:
  246
  Допаѓања:
  276
  Поени од трофеи:
  205
 8. 23 Јануари 2016

  Tunev

  Intern, Машко, 38
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  20
 9. 23 Јануари 2016

  BandiT mkd

  Intern
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  60
 10. 23 Јануари 2016

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,295
  Допаѓања:
  3,704
  Поени од трофеи:
  2,217
 11. 23 Јануари 2016

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,450
  Допаѓања:
  10,330
  Поени од трофеи:
  1,707
 12. 23 Јануари 2016

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,476
  Допаѓања:
  1,925
  Поени од трофеи:
  612
 13. 23 Јануари 2016

  the_maker

  Unbeatable , Машко, од UNIVERSE
  Мислења:
  3,867
  Допаѓања:
  5,942
  Поени од трофеи:
  1,652
 14. 23 Јануари 2016

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,039
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  355
 15. 23 Јануари 2016

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,161
  Поени од трофеи:
  1,707