1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #93

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 12 Јануари 2016

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  892
  Допаѓања:
  1,443
  Поени од трофеи:
  280
 2. 12 Јануари 2016

  bogoevski

  Unstoppable , Машко, од Hønsebybotn
  Мислења:
  1,667
  Допаѓања:
  2,686
  Поени од трофеи:
  1,627
 3. 11 Јануари 2016

  marto

  Баниран/a, Машко, од Skopje
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  175
  Поени од трофеи:
  150
 4. 11 Јануари 2016

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,297
  Допаѓања:
  3,702
  Поени од трофеи:
  2,327
 5. 11 Јануари 2016

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,237
  Допаѓања:
  3,617
  Поени од трофеи:
  1,717