1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #92

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 7 Јули 2016

  kire_33

  Gaining Experience, Машко, 32, од Прилеп ебаго
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  150
 2. 9 Февруари 2016

  Стап

  Gaining Experience
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  165
 3. 9 Февруари 2016

  dramallama

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  366
  Допаѓања:
  259
  Поени од трофеи:
  205
 4. 11 Јануари 2016

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,231
  Допаѓања:
  3,590
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 11 Јануари 2016

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  2,775
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 11 Јануари 2016

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  888
  Допаѓања:
  1,435
  Поени од трофеи:
  280