1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #10

Тема:
Reballing, Reflow и митовите околу нив
 1. 22 Јануари 2016

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,746
  Допаѓања:
  9,456
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 7 Јануари 2016

  bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,720
  Допаѓања:
  2,017
  Поени од трофеи:
  1,502
 3. 7 Јануари 2016

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,574
  Допаѓања:
  10,730
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. 7 Јануари 2016

  gOJDO

  Мислења:
  9,706
  Допаѓања:
  14,439
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 7 Јануари 2016

  SaleSk

  Arzt, Машко, 43
  Мислења:
  4,601
  Допаѓања:
  5,172
  Поени од трофеи:
  1,852