1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #84

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 27 Декември 2015

  drown

  Master, Машко, 35, од Куманово
  Мислења:
  1,454
  Допаѓања:
  208
  Поени од трофеи:
  637
 2. 27 Декември 2015

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,450
  Допаѓања:
  916
  Поени од трофеи:
  492
 3. 27 Декември 2015

  Tawe

  Gaining Experience, Машко, 26, од Лас Велес
  Мислења:
  498
  Допаѓања:
  154
  Поени од трофеи:
  312
 4. 27 Декември 2015

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,835
  Допаѓања:
  2,683
  Поени од трофеи:
  1,702
 5. 27 Декември 2015

  Sephiroth1

  Gaining Experience
  Мислења:
  77
  Допаѓања:
  112
  Поени од трофеи:
  140
 6. 27 Декември 2015

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,462
  Допаѓања:
  2,671
  Поени од трофеи:
  1,502
 7. 27 Декември 2015

  Војвода

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,137
  Допаѓања:
  3,480
  Поени од трофеи:
  1,692