1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #78

Тема:
Како изгледа вашето компјутерско биро
 1. 9 Февруари 2016

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,762
  Допаѓања:
  4,291
  Поени од трофеи:
  1,752
 2. 27 Декември 2015

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,453
  Допаѓања:
  920
  Поени од трофеи:
  492
 3. 26 Декември 2015

  The_Witch_Hunter

  Practice makes perfect
  Мислења:
  795
  Допаѓања:
  1,660
  Поени од трофеи:
  255
 4. 26 Декември 2015

  Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,347
  Поени од трофеи:
  492
 5. 26 Декември 2015

  martinmilcev

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  254
  Допаѓања:
  242
  Поени од трофеи:
  155
 6. 26 Декември 2015

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,961
  Допаѓања:
  2,342
  Поени од трофеи:
  1,602
 7. 26 Декември 2015

  OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  1,179
  Поени од трофеи:
  265
 8. 26 Декември 2015

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,645
  Допаѓања:
  4,524
  Поени од трофеи:
  1,677