1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #15

Тема:
Купување на книги ( не дигитално )
 1. 11 Декември 2015

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  939
  Допаѓања:
  1,280
  Поени од трофеи:
  365
 2. 11 Декември 2015

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,295
  Допаѓања:
  3,704
  Поени од трофеи:
  2,217
 3. 11 Декември 2015

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,625
  Допаѓања:
  1,287
  Поени од трофеи:
  612
 4. 11 Декември 2015

  theMAD

  Practice makes perfect, Машко, од Свети Николе
  Мислења:
  1,074
  Допаѓања:
  1,386
  Поени од трофеи:
  365
 5. 11 Декември 2015

  FiC DoGG

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  828
  Допаѓања:
  776
  Поени од трофеи:
  512
 6. 11 Декември 2015

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,818
  Допаѓања:
  2,670
  Поени од трофеи:
  1,702