1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
The world's first electronically controlled aquarium filter
 1. 12 Декември 2015

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  519
  Допаѓања:
  646
  Поени од трофеи:
  392
 2. 8 Декември 2015

  AlexanderMK

  Practice makes perfect, Машко, 34, од Скопје
  Мислења:
  1,141
  Допаѓања:
  1,798
  Поени од трофеи:
  365
 3. 8 Декември 2015

  FrukaZ

  Gaining Experience, Машко, 23, од Prague
  Мислења:
  312
  Допаѓања:
  361
  Поени од трофеи:
  205