1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
IT.mk официјални Android и iOS апликации
 1. 1 Декември 2015

  Teget

  Gaining Experience, од Chicago, Illinois
  Мислења:
  143
  Допаѓања:
  84
  Поени од трофеи:
  70
 2. 30 ноември 2015

  Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  291
  Допаѓања:
  337
  Поени од трофеи:
  315
 3. 30 ноември 2015

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,500
  Допаѓања:
  2,255
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 29 ноември 2015

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,449
  Допаѓања:
  1,872
  Поени од трофеи:
  612
 5. 29 ноември 2015

  Oktar

  Guru, Машко, 34, од Skopje
  Мислења:
  3,261
  Допаѓања:
  9,365
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 29 ноември 2015

  OldSchoolPvP

  Practice makes perfect, Машко, 24, од Shutter Island
  Мислења:
  747
  Допаѓања:
  1,182
  Поени од трофеи:
  265
 7. 29 ноември 2015

  bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,706
  Допаѓања:
  2,001
  Поени од трофеи:
  1,502
 8. 29 ноември 2015

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  750
  Допаѓања:
  1,223
  Поени од трофеи:
  280
 9. 29 ноември 2015

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,258
  Допаѓања:
  24,087
  Поени од трофеи:
  2,377
 10. 29 ноември 2015

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,628
  Допаѓања:
  1,271
  Поени од трофеи:
  612
 11. 29 ноември 2015

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,382
  Допаѓања:
  10,164
  Поени од трофеи:
  2,342
 12. 29 ноември 2015

  PandaBomber

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  363
  Допаѓања:
  457
  Поени од трофеи:
  205