• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #3

Сите (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   Teget

   Gaining Experience Од Chicago, Illinois
   • Мислења
    135
   • Реакции
    82
   • Поени од трофеи
    70
 • Вчитување…
На врв Дно