1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Ви го претставуваме сервисот ИТ Кариера
 1. 12 ноември 2015

  zakivikmar

  Intern, Женско, 47
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 9 ноември 2015

  Bazinga

  Gaining Experience, 31
  Мислења:
  123
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  140
 3. 7 ноември 2015

  Teget

  Gaining Experience, од Chicago, Illinois
  Мислења:
  135
  Допаѓања:
  82
  Поени од трофеи:
  70
 4. 7 ноември 2015

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,298
  Допаѓања:
  3,676
  Поени од трофеи:
  2,327
 5. 6 ноември 2015

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,148
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 6 ноември 2015

  Boldozer

  On your way to fame, од Скопје
  Мислења:
  1,145
  Допаѓања:
  598
  Поени од трофеи:
  365
 7. 6 ноември 2015

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,905
  Допаѓања:
  26,252
  Поени од трофеи:
  2,377
 8. 6 ноември 2015

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,618
  Допаѓања:
  7,683
  Поени од трофеи:
  2,207
 9. 6 ноември 2015

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,578
  Допаѓања:
  10,742
  Поени од трофеи:
  2,342
 10. 6 ноември 2015

  mviktors

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  954
  Допаѓања:
  1,316
  Поени од трофеи:
  365
 11. 6 ноември 2015

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,433
  Поени од трофеи:
  512
 12. 6 ноември 2015

  SaleSk

  Arzt, Машко, 43
  Мислења:
  4,601
  Допаѓања:
  5,167
  Поени од трофеи:
  1,852
 13. 6 ноември 2015

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,450
  Поени од трофеи:
  280