1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
апликација за гледање on line македонски тв канали
 1. 11 Август 2015

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,446
  Допаѓања:
  12,610
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 28 Јули 2015

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,414
  Допаѓања:
  10,189
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 27 Јули 2015

  maci

  On your way to fame
  Мислења:
  2,873
  Допаѓања:
  633
  Поени од трофеи:
  802
 4. 27 Јули 2015

  lumixoid

  Gaining Experience
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  250
 5. 27 Јули 2015

  bxxxn

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,059
  Допаѓања:
  1,175
  Поени од трофеи:
  355
 6. 27 Јули 2015

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,090
  Допаѓања:
  4,498
  Поени од трофеи:
  1,717