1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #10

Тема:
Избор помеѓу 6 смартфони
 1. 19 Јули 2015

  Стап

  Gaining Experience
  Мислења:
  353
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  165
 2. 17 Јули 2015

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,298
  Допаѓања:
  3,676
  Поени од трофеи:
  2,327
 3. 17 Јули 2015

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,148
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 17 Јули 2015

  Enigma

  On your way to fame, Машко, од Бутел
  Мислења:
  1,092
  Допаѓања:
  510
  Поени од трофеи:
  375