• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #84

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Tawe

   Gaining Experience 27 Од Лас Велес
   • Мислења
    500
   • Реакции
    154
   • Поени од трофеи
    362
  2. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    4,143
   • Реакции
    12,719
   • Поени од трофеи
    1,707
  3. Ми се допаѓа

   prolivot

   Gaining Experience 39
   • Мислења
    325
   • Реакции
    379
   • Поени од трофеи
    205
  4. Ми се допаѓа

   AlexanderMK

   Practice makes perfect 35 Од Скопје
   • Мислења
    1,141
   • Реакции
    1,790
   • Поени од трофеи
    475
  5. Ми се допаѓа

   despotovikj

   On your way to fame 26
   • Мислења
    1,085
   • Реакции
    549
   • Поени од трофеи
    355
 • Вчитување…
На врв Дно