1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Intel RST и Intel OROM усогласување на верзии
 1. 21 Февруари 2015

  Dark HaCkeR

  Баниран/a
  Мислења:
  2,632
  Допаѓања:
  1,360
  Поени од трофеи:
  642
 2. 21 Февруари 2015

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,864
  Допаѓања:
  4,586
  Поени од трофеи:
  2,202
 3. 21 Февруари 2015

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,189
  Допаѓања:
  1,590
  Поени од трофеи:
  812
 4. 21 Февруари 2015

  xenon

  Guru, Машко, 37, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,819
  Допаѓања:
  9,526
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 21 Февруари 2015

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  531
  Допаѓања:
  327
  Поени од трофеи:
  402
 6. 21 Февруари 2015

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,324
  Допаѓања:
  9,666
  Поени од трофеи:
  1,707
 7. 21 Февруари 2015

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,845
  Допаѓања:
  3,930
  Поени од трофеи:
  1,717
 8. 21 Февруари 2015

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  993
  Допаѓања:
  1,294
  Поени од трофеи:
  642
 9. 21 Февруари 2015

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,800
  Допаѓања:
  1,554
  Поени од трофеи:
  507
 10. 21 Февруари 2015

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,196
  Допаѓања:
  3,504
  Поени од трофеи:
  1,717
 11. 21 Февруари 2015

  Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 32, од Skopje
  Мислења:
  1,236
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  492
 12. 21 Февруари 2015

  imperial

  V.I.P, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,405
  Допаѓања:
  2,002
  Поени од трофеи:
  1,627
 13. 21 Февруари 2015

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,337
  Допаѓања:
  3,730
  Поени од трофеи:
  2,217
 14. 21 Февруари 2015

  ileste

  Gaining Experience, 31
  Мислења:
  1,250
  Допаѓања:
  306
  Поени од трофеи:
  355
 15. 21 Февруари 2015

  bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,708
  Допаѓања:
  2,001
  Поени од трофеи:
  1,502
 16. 20 Февруари 2015

  nikigo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  273
  Допаѓања:
  272
  Поени од трофеи:
  205