1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #31

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 14 Февруари 2015

  Can4sta

  Баниран/a
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  333
  Поени од трофеи:
  325
 2. 14 Февруари 2015

  Enis-Phantom

  Gaining Experience, Машко, од Небитно
  Мислења:
  331
  Допаѓања:
  404
  Поени од трофеи:
  205
 3. 14 Февруари 2015

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,161
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 14 Февруари 2015

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,528
  Допаѓања:
  10,544
  Поени од трофеи:
  1,707