1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #24

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 31 Јануари 2016

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,589
  Допаѓања:
  1,797
  Поени од трофеи:
  492
 2. 2 Јули 2015

  Vlado.T

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  242
 3. 15 Февруари 2015

  HoLfElDeR

  Gaining Experience, од Непозната
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  74
  Поени од трофеи:
  110
 4. 13 Февруари 2015

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,575
  Допаѓања:
  3,512
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 13 Февруари 2015

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,298
  Допаѓања:
  6,418
  Поени од трофеи:
  2,202