1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #16

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 13 Февруари 2015

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,386
  Допаѓања:
  2,161
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 13 Февруари 2015

  Enis-Phantom

  Gaining Experience, Машко, од Небитно
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  395
  Поени од трофеи:
  205
 3. 13 Февруари 2015

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,966
  Допаѓања:
  2,942
  Поени од трофеи:
  1,812
 4. 13 Февруари 2015

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,391
  Допаѓања:
  2,484
  Поени од трофеи:
  1,502