1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 16 Јуни 2019

  DIMITA

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 2. 13 Февруари 2015

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  941
  Допаѓања:
  674
  Поени од трофеи:
  265
 3. 12 Февруари 2015

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,306
  Допаѓања:
  6,428
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 12 Февруари 2015

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,056
  Допаѓања:
  3,128
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 12 Февруари 2015

  AlexanderMK

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Скопје
  Мислења:
  1,141
  Допаѓања:
  1,798
  Поени од трофеи:
  365
 6. 12 Февруари 2015

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,966
  Допаѓања:
  2,942
  Поени од трофеи:
  1,812