1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Мобилари во Македонија - искуства и мислења
 1. 17 Февруари 2018

  Evelynn

  Intern, 22
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  10
 2. 7 Февруари 2016

  anonimen12

  Intern, Машко
  Мислења:
  362
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  115
 3. 13 Февруари 2015

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,584
  Допаѓања:
  3,522
  Поени од трофеи:
  1,817
 4. 12 Февруари 2015

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,974
  Допаѓања:
  2,948
  Поени од трофеи:
  1,812
 5. 12 Февруари 2015

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,371
  Допаѓања:
  6,486
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. 12 Февруари 2015

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,295
  Допаѓања:
  3,705
  Поени од трофеи:
  2,217