1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #14

Тема:
Дали и колку слушалките се штетни за слухот?
 1. 26 Јануари 2015

  prichina

  Unbeatable , Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,822
  Допаѓања:
  5,015
  Поени од трофеи:
  2,312
 2. 26 Јануари 2015

  The_Man

  Unstoppable
  Мислења:
  2,341
  Допаѓања:
  2,007
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 26 Јануари 2015

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,889
  Допаѓања:
  1,785
  Поени од трофеи:
  507
 4. 26 Јануари 2015

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,361
  Допаѓања:
  2,145
  Поени од трофеи:
  1,502