1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #12

Тема:
Дали и колку слушалките се штетни за слухот?
 1. 30 Јануари 2015

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,457
  Поени од трофеи:
  280
 2. 26 Јануари 2015

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,468
  Допаѓања:
  1,952
  Поени од трофеи:
  812
 3. 26 Јануари 2015

  Стап

  Gaining Experience
  Мислења:
  353
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  165
 4. 26 Јануари 2015

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,663
  Допаѓања:
  3,396
  Поени од трофеи:
  1,692
 5. 26 Јануари 2015

  The_Man

  Unstoppable
  Мислења:
  2,341
  Допаѓања:
  2,007
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 26 Јануари 2015

  GreenRoot

  On your way to fame, од Охрид
  Мислења:
  926
  Допаѓања:
  870
  Поени од трофеи:
  412
 7. 26 Јануари 2015

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,433
  Поени од трофеи:
  512
 8. 26 Јануари 2015

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,239
  Допаѓања:
  3,631
  Поени од трофеи:
  1,717
 9. 26 Јануари 2015

  xenon

  Guru, Машко, 38, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,791
  Допаѓања:
  9,423
  Поени од трофеи:
  1,707
 10. 26 Јануари 2015

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,575
  Допаѓања:
  10,733
  Поени од трофеи:
  2,342
 11. 26 Јануари 2015

  HardCorec

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  3,302
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  1,717
 12. 26 Јануари 2015

  vlatko175

  Gaining Experience
  Мислења:
  271
  Допаѓања:
  106
  Поени од трофеи:
  412
 13. 26 Јануари 2015

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,361
  Допаѓања:
  2,157
  Поени од трофеи:
  1,502