1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #13

Тема:
Sony паметни телефони - генерална дискусија
 1. 5 oктомври 2014

  goran_oh

  Practice makes perfect, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  1,301
  Допаѓања:
  1,077
  Поени од трофеи:
  355
 2. 1 oктомври 2014

  genius

  Gaining Experience
  Мислења:
  359
  Допаѓања:
  237
  Поени од трофеи:
  315
 3. 1 oктомври 2014

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,446
  Допаѓања:
  1,871
  Поени од трофеи:
  612
 4. 1 oктомври 2014

  ТАТА_МАТА

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,410
  Допаѓања:
  1,562
  Поени од трофеи:
  492
 5. 1 oктомври 2014

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,148
  Допаѓања:
  25,465
  Поени од трофеи:
  2,342