1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Sony паметни телефони - генерална дискусија
 1. 3 oктомври 2014

  Oktar

  Guru, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,334
  Допаѓања:
  9,749
  Поени од трофеи:
  1,707
 2. 30 Септември 2014

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,139
  Допаѓања:
  557
  Поени од трофеи:
  365
 3. 30 Септември 2014

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,167
  Допаѓања:
  25,485
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. 30 Септември 2014

  tomaso

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Битола
  Мислења:
  1,047
  Допаѓања:
  1,545
  Поени од трофеи:
  612
 5. 30 Септември 2014

  despotovikj

  Gaining Experience, Машко, 24
  Мислења:
  1,015
  Допаѓања:
  489
  Поени од трофеи:
  355