1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #155

Тема:
13K членови
 1. 25 Септември 2014

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,924
  Допаѓања:
  27,634
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 24 Септември 2014

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,298
  Допаѓања:
  3,701
  Поени од трофеи:
  2,327
 3. 24 Септември 2014

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,057
  Допаѓања:
  516
  Поени од трофеи:
  355
 4. 24 Септември 2014

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,457
  Поени од трофеи:
  280