1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #152

Тема:
13K членови
 1. 11 ноември 2014

  Војвода

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,137
  Допаѓања:
  3,472
  Поени од трофеи:
  1,692
 2. 24 Септември 2014

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,575
  Допаѓања:
  10,732
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 22 Септември 2014

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 40, од Скопје
  Мислења:
  903
  Допаѓања:
  1,457
  Поени од трофеи:
  280
 4. 22 Септември 2014

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,614
  Допаѓања:
  3,537
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 22 Септември 2014

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,730
  Допаѓања:
  2,397
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 22 Септември 2014

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,298
  Допаѓања:
  3,701
  Поени од трофеи:
  2,327
 7. 22 Септември 2014

  smole

  Unstoppable
  Мислења:
  3,267
  Допаѓања:
  3,794
  Поени од трофеи:
  1,812
 8. 22 Септември 2014

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,924
  Допаѓања:
  27,634
  Поени од трофеи:
  2,342