1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #7

Тема:
Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија
 1. 5 Мај 2020

  Brajan

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 2. 19 Септември 2014

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,246
  Поени од трофеи:
  2,302
 3. 19 Септември 2014

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,764
  Допаѓања:
  11,347
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 19 Септември 2014

  the_maker

  Unbeatable , Машко, од UNIVERSE
  Мислења:
  3,867
  Допаѓања:
  5,943
  Поени од трофеи:
  1,652
 5. 19 Септември 2014

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,663
  Допаѓања:
  3,396
  Поени од трофеи:
  1,692