1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5

Тема:
Windows 10 генерална дискусија
 1. 24 Септември 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,111
  Допаѓања:
  4,818
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 21 Август 2014

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 3. 21 Август 2014

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,807
  Допаѓања:
  1,646
  Поени од трофеи:
  507
 4. 21 Август 2014

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,703
  Допаѓања:
  1,161
  Поени од трофеи:
  492