1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Windows 10 генерална дискусија
 1. 15 ноември 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  936
  Допаѓања:
  1,114
  Поени од трофеи:
  330
 2. 22 Август 2014

  AlexM

  On your way to fame, од City of Consuls
  Мислења:
  955
  Допаѓања:
  519
  Поени од трофеи:
  365
 3. 21 Август 2014

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 4. 21 Август 2014

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,807
  Допаѓања:
  1,646
  Поени од трофеи:
  507