1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Windows 10 генерална дискусија
 1. 7 Февруари 2016

  anonimen12

  Intern, Машко
  Мислења:
  359
  Допаѓања:
  41
  Поени од трофеи:
  65
 2. 22 Август 2014

  alumen :)

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,122
  Допаѓања:
  587
  Поени од трофеи:
  355
 3. 21 Август 2014

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,445
  Допаѓања:
  12,607
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 21 Август 2014

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,563
  Допаѓања:
  3,505
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 21 Август 2014

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 6. 21 Август 2014

  The_Man

  Unstoppable
  Мислења:
  2,341
  Допаѓања:
  2,006
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 21 Август 2014

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,701
  Допаѓања:
  1,159
  Поени од трофеи:
  492