1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Андроид апликација..
 1. 23 Април 2014

  Кристијан Про

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  848
  Допаѓања:
  142
  Поени од трофеи:
  215
 2. 22 Април 2014

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,515
  Допаѓања:
  1,974
  Поени од трофеи:
  612
 3. 22 Април 2014

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,762
  Допаѓања:
  4,277
  Поени од трофеи:
  1,752
 4. 22 Април 2014

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  3,260
  Допаѓања:
  2,757
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 22 Април 2014

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,434
  Поени од трофеи:
  512