1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #22

Тема:
Здраво здраво здраво - да се упознамо
 1. 18 Февруари 2014

  vlavot

  Medicus, Машко
  Мислења:
  2,974
  Допаѓања:
  2,926
  Поени од трофеи:
  1,812
 2. 17 Февруари 2014

  Boldozer

  On your way to fame, од Скопје
  Мислења:
  1,145
  Допаѓања:
  601
  Поени од трофеи:
  365
 3. 17 Февруари 2014

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,924
  Допаѓања:
  2,779
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 17 Февруари 2014

  Enigma

  On your way to fame, Машко, од Бутел
  Мислења:
  1,092
  Допаѓања:
  510
  Поени од трофеи:
  375
 5. 17 Февруари 2014

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,339
  Допаѓања:
  2,808
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 17 Февруари 2014

  tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,827
  Допаѓања:
  9,081
  Поени од трофеи:
  2,342