1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #25

Тема:
eve online - najgolemata i najskapa online bitka
 1. 3 Февруари 2014

  igor_xxxx

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,254
  Допаѓања:
  1,430
  Поени од трофеи:
  512
 2. 2 Февруари 2014

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,816
  Допаѓања:
  5,014
  Поени од трофеи:
  2,312
 3. 2 Февруари 2014

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,835
  Допаѓања:
  2,683
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 2 Февруари 2014

  freeman

  Gaining Experience
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  180
  Поени од трофеи:
  250