1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Mеханички тастатури
 1. 9 oктомври 2016

  voah

  Баниран/a
  Мислења:
  626
  Допаѓања:
  499
  Поени од трофеи:
  255
 2. 12 Април 2015

  Bilbiloski

  Intern, Машко, 28
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  10
 3. 20 Јануари 2014

  Creed_Bratton

  Gaining Experience, од EU
  Мислења:
  285
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  315
 4. 20 Јануари 2014

  Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,328
  Допаѓања:
  979
  Поени од трофеи:
  837
 5. 19 Јануари 2014

  Molec

  Unstoppable , Машко, од Шифоњер
  Мислења:
  1,341
  Допаѓања:
  2,158
  Поени од трофеи:
  1,502