1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #24

Тема:
Најнови - квалитетни производи во нашите продавници
 1. 23 Февруари 2014

  Кристијан

  Баниран/a, Машко, од Radoivsh
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  110
 2. 18 Јануари 2014

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,818
  Допаѓања:
  2,670
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 18 Јануари 2014

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,436
  Допаѓања:
  854
  Поени од трофеи:
  492
 4. 18 Јануари 2014

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,010
  Допаѓања:
  1,316
  Поени од трофеи:
  642
 5. 18 Јануари 2014

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,715
  Допаѓања:
  26,335
  Поени од трофеи:
  2,342