1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #16

Тема:
ИНФО за ЦЕНА
 1. 31 oктомври 2013

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,807
  Допаѓања:
  1,646
  Поени од трофеи:
  507
 2. 28 oктомври 2013

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,565
  Допаѓања:
  3,507
  Поени од трофеи:
  1,817
 3. 27 oктомври 2013

  LifeBindeR

  Intern, Машко
  Мислења:
  107
  Допаѓања:
  37
  Поени од трофеи:
  40
 4. 27 oктомври 2013

  omegaRED

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,268
  Допаѓања:
  2,621
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 27 oктомври 2013

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,125
  Поени од трофеи:
  465