1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Nvidia - Генерална дискусија
 1. 4 Септември 2018

  JensenInterceptor

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  576
  Допаѓања:
  220
  Поени од трофеи:
  205
 2. 19 oктомври 2013

  freeman

  Gaining Experience
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  180
  Поени од трофеи:
  250
 3. 19 oктомври 2013

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,575
  Допаѓања:
  10,732
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. 19 oктомври 2013

  xhktw

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,228
  Допаѓања:
  1,290
  Поени од трофеи:
  465
 5. 18 oктомври 2013

  NecrotoX

  Unstoppable , Машко, 30, од Скопје
  Мислења:
  2,924
  Допаѓања:
  2,779
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 18 oктомври 2013

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,239
  Допаѓања:
  3,631
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. 18 oктомври 2013

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,154
  Допаѓања:
  4,865
  Поени од трофеи:
  2,202