1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #11

Тема:
Сител телевизија
 1. 13 Мај 2013

  fuUuUzZzZy

  Mr. Sensei, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  4,837
  Допаѓања:
  824
  Поени од трофеи:
  827
 2. 13 Мај 2013

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,332
  Допаѓања:
  5,247
  Поени од трофеи:
  2,302
 3. 13 Мај 2013

  Chicony

  Gaining Experience, 26
  Мислења:
  129
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  110
 4. 13 Мај 2013

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 5. 13 Мај 2013

  Brutalic

  Gaining Experience, Машко, од Calgary, Alberta
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  94
  Поени од трофеи:
  60
 6. 12 Мај 2013

  Karamba

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  154
  Допаѓања:
  136
  Поени од трофеи:
  150
 7. 12 Мај 2013

  SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,600
  Допаѓања:
  5,165
  Поени од трофеи:
  1,852
 8. 12 Мај 2013

  stefan_v

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,419
  Допаѓања:
  600
  Поени од трофеи:
  502
 9. 12 Мај 2013

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,122
  Допаѓања:
  3,784
  Поени од трофеи:
  1,817
 10. 12 Мај 2013

  masterficx

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,345
  Допаѓања:
  349
  Поени од трофеи:
  602
 11. 12 Мај 2013

  Kajsibebraat

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,447
  Допаѓања:
  889
  Поени од трофеи:
  492