1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #12

Тема:
инсталација (clean) windows XP после ubuntu
 1. 16 ноември 2012

  Koen

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  238
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  247
 2. 14 ноември 2012

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,847
  Допаѓања:
  2,433
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 14 ноември 2012

  Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,753
  Допаѓања:
  289
  Поени од трофеи:
  1,217
 4. 13 ноември 2012

  didy

  Intern, Машко, од ВЕ
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  60