1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #6

Тема:
Counter Strike makedonska
 1. 9 ноември 2017

  |itaa|NightWolf

  Intern, Машко, 28
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 2. 18 Март 2016

  Teget

  Gaining Experience, од Chicago, Illinois
  Мислења:
  135
  Допаѓања:
  83
  Поени од трофеи:
  70
 3. 6 Февруари 2013

  bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,712
  Допаѓања:
  2,007
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 23 oктомври 2012

  SlICK

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  110