• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #68

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    28,079
   • Реакции
    29,082
   • Поени од трофеи
    2,342
  2. Ми се допаѓа

   DaVoRkNe

   Unbeatable Од Скопје
   • Мислења
    4,082
   • Реакции
    4,323
   • Поени од трофеи
    1,702
 • Вчитување…
На врв Дно