1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #17

Тема:
Intel vs AMD
 1. 2 Април 2018

  zipi123

  Gaining Experience, Машко, 20, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  395
  Допаѓања:
  335
  Поени од трофеи:
  155
 2. 4 Мај 2012

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  532
  Допаѓања:
  328
  Поени од трофеи:
  402
 3. 1 Мај 2012

  Phenomen

  Баниран/a, Машко, од Кисела Вода
  Мислења:
  898
  Допаѓања:
  411
  Поени од трофеи:
  442
 4. 1 Мај 2012

  vane44

  Баниран/a, од Гевгелија
  Мислења:
  1,417
  Допаѓања:
  773
  Поени од трофеи:
  492
 5. 30 Април 2012

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,703
  Допаѓања:
  2,290
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 30 Април 2012

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,113
  Допаѓања:
  25,414
  Поени од трофеи:
  2,342