• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #65

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    28,075
   • Реакции
    29,080
   • Поени од трофеи
    2,342
  2. Ми се допаѓа

   Goce_MKD

   Gaining Experience Од Kingdom MACEDONIA
   • Мислења
    74
   • Реакции
    52
   • Поени од трофеи
    220
  3. Ми се допаѓа

   gokica

   Модератор
   • Мислења
    8,752
   • Реакции
    11,195
   • Поени од трофеи
    2,342
 • Вчитување…
На врв Дно