• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #45

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   IgorB

   Intern
   • Мислења
    52
   • Реакции
    22
   • Поени од трофеи
    167
  2. Ми се допаѓа

   Steff_Maja

   Practice makes perfect
   • Мислења
    4,174
   • Реакции
    1,746
   • Поени од трофеи
    827
  3. Ми се допаѓа

   gokica

   Модератор
   • Мислења
    8,750
   • Реакции
    11,213
   • Поени од трофеи
    2,342
  4. Ми се допаѓа

   MasteR_#0

   Unstoppable 25
   • Мислења
    2,753
   • Реакции
    2,429
   • Поени од трофеи
    1,812
 • Вчитување…
На врв Дно