• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #32

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Steff_Maja

   Practice makes perfect
   • Мислења
    4,174
   • Реакции
    1,746
   • Поени од трофеи
    827
  2. Ми се допаѓа

   gokica

   Модератор
   • Мислења
    8,750
   • Реакции
    11,213
   • Поени од трофеи
    2,342
  3. Ми се допаѓа

   ARMac

   Орган 39 Од Скопје
   • Мислења
    7,607
   • Реакции
    8,963
   • Поени од трофеи
    2,317
  4. Ми се допаѓа

   MasteR_#0

   Unstoppable 25
   • Мислења
    2,753
   • Реакции
    2,429
   • Поени од трофеи
    1,812
  5. Ми се допаѓа

   Phenomen

   Баниран/a Од Кисела Вода
   • Мислења
    898
   • Реакции
    411
   • Поени од трофеи
    442
 • Вчитување…
На врв Дно