1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #25

Тема:
Како изгледа внатрешноста на вашето куќиште
 1. 1 ноември 2018

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  551
  Допаѓања:
  220
  Поени од трофеи:
  205
 2. 20 Февруари 2015

  ^SaFt^

  Gaining Experience, Машко, од Gevgelija
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  100
 3. 16 Март 2013

  Radioactive

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. 17 Април 2012

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,922
  Допаѓања:
  6,615
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 11 Април 2012

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,203
  Допаѓања:
  25,531
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. 10 Април 2012

  pocttopus

  Gaining Experience, од Skopje, Naboo
  Мислења:
  458
  Допаѓања:
  100
  Поени од трофеи:
  252
 7. 10 Април 2012

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,705
  Допаѓања:
  2,296
  Поени од трофеи:
  1,702
 8. 10 Април 2012

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,951
  Допаѓања:
  3,563
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. 10 Април 2012

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,630
  Допаѓања:
  3,766
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 10 Април 2012

  brasica

  On your way to fame
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  918
  Поени од трофеи:
  407
 11. 10 Април 2012

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,397
  Допаѓања:
  10,188
  Поени од трофеи:
  2,342
 12. 10 Април 2012

  vane44

  Баниран/a, од Гевгелија
  Мислења:
  1,417
  Допаѓања:
  773
  Поени од трофеи:
  492