1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #19

Тема:
Како изгледа внатрешноста на вашето куќиште
 1. 15 ноември 2012

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,140
  Допаѓања:
  557
  Поени од трофеи:
  365
 2. 17 Април 2012

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,922
  Допаѓања:
  6,615
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 9 Април 2012

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,630
  Допаѓања:
  3,766
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 9 Април 2012

  Steff_Maja

  Practice makes perfect
  Мислења:
  4,033
  Допаѓања:
  1,641
  Поени од трофеи:
  717
 5. 9 Април 2012

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,397
  Допаѓања:
  10,188
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. 9 Април 2012

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,773
  Допаѓања:
  4,327
  Поени од трофеи:
  1,752
 7. 9 Април 2012

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,333
  Допаѓања:
  5,248
  Поени од трофеи:
  2,302
 8. 9 Април 2012

  zorandesign

  Баниран/a
  Мислења:
  1,618
  Допаѓања:
  672
  Поени од трофеи:
  812
 9. 9 Април 2012

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,705
  Допаѓања:
  2,296
  Поени од трофеи:
  1,702
 10. 9 Април 2012

  IntelAmd

  Gaining Experience
  Мислења:
  740
  Допаѓања:
  197
  Поени од трофеи:
  225